Конкурси, акції

em

Всеукраїнський конкурс “Безпечний інтернет”  (реєстрація з 1 по 30 вересня)

Безкоштовний конкурс, який об’єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп’ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

Говорячи про правила, ми маємо на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Наш конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.

В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп’ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада “На урок” (реєстрація з 1 по 30 вересня) 

Інтернет-олімпіада розрахована на всіх учнів і має на меті повторення та закріплення знань, здобутих під час попереднього навчального року з відповідної предметної дисципліни. Завдання розроблені відповідно до шкільної програми. Олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учні, перебуваючи в рівних умовах, зможуть проявити себе та отримати нагороду за роботу.

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМАТУ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ

Зручний онлайн-формат
Відтепер немає потреби роздруковувати завдання. Інтернет-олімпіада проходить дистанційно. Для того, щоб взяти участь, необхідно лише мати комп’ютер чи планшет з доступом до мережі інтернет. На виконання роботи достатньо 40 хвилин.

Додаткова перевага дистанційної олімпіади — можливість роботи над нею у будь-який час у зазначених межах проведення конкурсу. Адже доступ до особистого кабінету учасника цілодобовий.

Відкриті результати та справедливі оцінки
Якщо виконання онлайн-олімпіади відбувається під час уроку, її результати можна зарахувати та перевести в оцінки. Адже для вчителя відкриті результати роботи з кількістю правильних та неправильних відповідей. Такий підхід дозволить виявити та заповнити прогалини у знаннях ваших учнів.

Формування шкільного, обласного та всеукраїнського рейтингу
Після завершення роботи над завданнями, учень побачить кількість отриманих балів. Згодом, по завершенню Всеукраїнської олімпіади буде оприлюднено рейтингові результати та списки. Також учасники зможуть переглянути правильні відповіді та проаналізувати допущені помилки, якщо такі є.

Мотивація та заохочення кожного школяра
Завдання розраховані на учнів із різним рівнем підготовки, тому кожен зможе проявити себе, повірити у власні сили та перевірити знання з предмету. Інтернет-олімпіади «На Урок» — це дієвий спосіб підвищити інтерес школярів до навчання.

УЧЕНЬ  ОТРИМУЄ

 • Можливість безкоштовно взяти участь в онлайн-олімпіаді
 • Яскраві нагороди для кожного учасника олімпіади
 • Можливість виконувати завдання з власного комп’ютера або планшета
 • Завдання з різним рівнем складності, доступні більшості
 • Зафіксоване місце у рейтингу результатів національного і шкільного рівня
 • Перевірку рівня знань з улюбленого предмету
 • Різнотипні, інтерактивні та цікаві завдання

ВЧИТЕЛЬ  ОТРИМУЄ

 • Можливість організувати участь школярів у масштабній Всеукраїнській інтернет-олімпіаді
 • Свідоцтво про підготовку учасників та призерів
 • Іменну подяку за активну участь (залучення більше 10 учасників)
 • Простий алгоритм участі (не потрібно надсилати відповіді)
 • Аналіз відповідей і результатів учнів у зручному форматі
 • Матеріали для роботи над помилками у класі
 • Рейтинг результатів учнів

НАГОРОДИ

Ми підтримуємо бажання кожного учня України спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді «На Урок». Тому, незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримає електронні сертфікати про участь. Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів всеукраїнського, обласного та міського (районного) рівнів.

Кожен вчитель, чиї учні візьмуть участь в олімпіаді «На Урок», отримає безкоштовні свідоцтва та подяки, які будуть підтвердженням професійної активності педагога та доповнять вчительське портфоліо:

 • «Свідоцтво про підготовку учнів» отримають усі вчителі.
 • «Свідоцтво про підготовку переможця (-ів)» отримають педагоги, чиї учні отримали відзнаки І, ІІ та ІІІ ступенів різного рівня.
 • «Подяка за підготовку учнів», за залучення 10 та більше учнів.

Інтернет-вебінари, конференції

 Вебінар “Інтернет-олімпіада як інструмент контролю і підвищення рівня знань учнів”

Про вебінар

Під час вебінару ми поговоримо про те, як, залучивши дітей до участі в інтернет-олімпіаді, перевірити рівень їхніх знань, з’ясувати коло питань, які потребують додаткового опрацювання, сформувати в учнів упевненість у власних силах. І про те, які переваги дає вчителю участь його учнів у інтернет-олімпіадах. Також плануємо приділити увагу технічним питанням – як зареєструватися для участі в олімпіаді, як подати заявку на виконання завдань з обраних предметів, як сформувати класи на сторінці олімпіади та багатьом іншим.

План вебінару:

 1. Що таке інтернет-олімпіада «На Урок».
 2. Особливості інтернет-олімпіад.
 3. Предмети інтернет-олімпіади «На урок».
 4. Важливі дати інтернет-олімпіад «На Урок».
 5. Чому це цікаво для школярів?.
 6. Чому це цікаво для педагогів?.