Шлях дослідження – найцікавіший

images ман1Ці слова китайського філософа Конфуція стали лейтмотивом І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 

Мета даного конкурсу – духовний, творчий, інтелектуальний розвиток дітей і молоді, залучення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виявлення та підтримки обдарованих дітей, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння відстоювати власну думку, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. . Конкурс спонукає учнів до інноваційного способу мислення, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.Головним показником досягнень юних дослідників є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.

21 грудня 2018 року на базі опорного навчального закладу «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка» пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Директор ОНЗ С.Бойчук разом зі своїми вихованцями гостинно зустрів та привітав учасників районного заходу.
До захисту було представлено 38 наукових робіт юних дослідників з 12 закладів освіти району у 10 відділеннях. Юні науковці показали свої знання та результати досліджень у 20 секціях (українська мова, українська література, зарубіжна література, мистецтвознавство, англійська мова, педагогіка,математика, експериментальна та теоретична фізика, інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту,Internet-технології та WEB дизайн, географія, ботаніка, екологія, охорона довкілля та раціональне природокористування, лісознавство,історія України, історичне краєзнавство, археологія, валеологія та медицина ). Оцінювання здійснювалося у два тури: заочне оцінювання робіт та захист науково-дослідницьких робіт.
Журі конкурсу відзначило належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт. Виступи учасників були чіткими, лаконічними, яскравими, змістовними та актуальними. Автори робіт простежили основні етапи в дослідженні обраної ними проблеми, що дало можливість визначити наукову актуальність теми та аргументувати власний внесок в дослідження.
19 переможців, які отримали найбільшу кількість балів, представлятимуть район на обласному етапі конкурсу.
Щиро вітаємо переможців І районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та їх наставників.
Бажаємо успіхів та здобутків у ІІ етапі конкурсу-захисту!