Виїзне засідання РМОвчителів галузі “Мистецтво”

22-11-2018-021 листопада  на базі філії “Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” відбулось виїзне засідання районного методичного об’єднання вчителів галузі “Мистецтво” з теми: ”Обереги поколінь”.
У рамках семінару учитель музичного мистецтва та художньої культури Солонько Надія Михайлівна презентувала кімнату – музей декоративно–ужиткового мистецтва “Сакральні обереги поколінь”. Учасники заходу мали змогу переглянути предмети побуту минулого століття (посуд, меблі, рушники).
Підсумком засідання став виховний позакласний захід “Місія жінки – примножувати життя”, на якому вчителі мали змогу познайомитися з долею жінок XIX століття, з народними традиціями та повір’ями.
Педагоги ще раз переконалися в необхідності залучення учнів до вивчення національних оберегів, розширення знань про історію і сучасність оберегу; виховання шанобливого ставлення до звичаїв і традицій українського народу, почуття патріотизму, усвідомлення своєї національної неповторності, прищеплення інтересу до наслідків власної праці – що є основною задачею сучасного вчителя.
Учасники семінару щиро подякували організаторам за цікавий та змістовний захід.