«Людина та Ліс»

2017-04-01З метою підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини 19 квітня 2017 року на базі Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Г. Ткаченка проведено конкурс шкільних літературних творів та творів образотворчого мистецтва на тему “Людина та Ліс”.
У конкурсі брали участь 12 загальноосвітніх навчальних закладів району: Богданівська № 1, Богданівська № 2, Дмитрівська № 1, Дмитрівська № 2, Володимирівська , Мошоринська, Пантазіївська, Суботцівська, Трепівська, Цибулівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Казарнянська ЗШ І-ІІ ступенів та Петрівський НВК. Конкурс проведено за номінаціями: “Твір” –12 учасників (учні 5-8 класів), “Малюнок” – 12 учасників (учні 1-4 класів). На розгляд журі представлено 24 роботи.
Члени оргкомітету відмітили, що більшість робіт(малюнків) відображають дитяче ставлення до навколишнього середовища, екологічних проблем регіону, своє бачення прав і обов’язків людства по відношенню до оточуючого середовища. Дитячі твори різняться вмілим викладанням теми, оригінальністю ідей. Не зважаючи на різний рівень майстерності, художньо-творчих здібностей дітей, більшість робіт виконана на достатньому рівні. Високий рівень підготовки показали учні Володимирівської, Богданівської № 1, Трепівської, Дмитрівської № 2, Суботцівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Петрівського НВК.
На підставі рішення журі від 19.04.2017 року дипломами та цінними подарунками Знам’янського лісництва ДП “Чорноліське лісове господарство” нагороджено учнів загальноосвітніх навчальних закладів району за зайняте:

І місце номінація “Твір” Лукашову Софію, ученицю 5 класу Суботцівської ЗШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце Гречук Валерію, ученицю 8 класу Богданівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Г.Ткаченка;
ІІІ місце Штанько Дарю, ученицю 7 класу Володимирівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

І місце номінація “Малюнок” Бородатого Олександра, учня 4 класу Трепівської ЗШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце Матвєєву Таїсію ,ученицю 4 класу Богданівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1імені І.Г.Ткаченка;
ІІІ місце Бальц Аліну, ученицю 4 класу Дмитрівської І-ІІІ ступенів № 2імені Т.Г.Шевченка.
Вітаємо переможців!