Методичний марафон ” Учитель нової української школи: пошук, експеримент, творчість”

З02112017_3mодчий будує храми та палаци.
Композитор пише музичні твори,
художник –картини.
А вчитель створює урок- як твір
педагогічної майстерності.
В.О.Сухомлинський

31 жовтня 2017 року на базі опорного навчального закладу “Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка” відбувся методичний марафон вчителів фізики, математики та інформатики на тему” Фахова інноваційна діяльність вчителя”.
Роботу марафону розпочала методист відділу освіти Бойчук Л.Г., яка презентувала всім присутнім основні етапи марафону, наголосила на тому, що педагогічні працівники району вже давно і плідно працюють над впровадженням спадщини І.Г.Ткаченка, постійно вдосконалюють свою фахову майстерність, тому і виникла потреба узагальнити цей досвід, поділитися з колегами безцінними знахідками  у широкому колі однодумців, колег.
Захід пройшов за напрямками діяльності творчих груп:
1.”Педагогічна спадщина І.Г.Ткаченка – погляд через сучасність” (до 100- річчя з дня народження видатного педагога,новатора – І.Г.Ткаченка).
2.”Золоте” співвідношення продуктивного уроку.
3.Тренінг “Продуктивний урок”.
4.Психологічна майстерня ” Геометричні фігури і колір “.
5.Методичні поради колег з підготовки учнів до ЗНО-2018.
6.Про Всеукраїнський конкурс” Учитель року-2018″ у номінації “Фізика”.
Учасники заходу Рябченко Т.П., Смілик Н.С., Ланецька О.А., Тарасюк Н.В., Бойчук Л.Г. щедро ділилися своїми спогадами про зустріч та знайомство з І.Г.Ткаченком, досвідом роботи по впровадженню спадщини великого Вчителя. До участі у марафоні долучилася старша донька Івана Гуровича Шабарова Світлана Іванівна ( доцент, кандидат біологічних наук), яка проживає у Києві.
Урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня. Про свій продуктиний урок розповіли Єльник Н.М., Заєц Т.А.,Левченко Л.О., Тарасюк Н.В. Як зацікавити учнів своїм предметом, як підготувати їх до олімпіад та ДПА і ЗНО? Домашні завдання, їх обсяг,самостійна робота учнів, аспекти продуктивного уроку,які залежать від учителя, а які від учня – на ці та багато інших запитань освітяни разом шукали відповіді.
Учителі iз задоволенням взяли участь у  тренінгу з елементами рефлексії “Рівень творчості вчителя”, який провела Л.Бойчук, методист районного методичного кабінету.

Л.Бойчук проінформувала присутніх про хід підготовки до Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2018″ у номінації “Фізика”, порекомендувала переглянути відеорезюме учасників, а саме:
1.Левченко Людмила Олексіївна, вчитель філії “Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” опорного навчального закладу “Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка”.
2.Іванова Анна Степанівна, вчитель опорного навчального закладу “Трепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”.
Учасники семінару відзначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань, щиро подякували доповідачам за змістовність, емоційність та креативність виступів.

02112017_8

02112017_7

02112017_6

02112017_5

02112017_4

02112017_3

02112017_2