Сонце є в кожній людині. Тільки дай йому світити

DSCN5079ererreerСаме під таким гаслом 27 квітня на базі Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, опорної школи з питання організації роботи з обдарованими та здібними учнями, відбувся районний методичний форум.

Відкрила роботу семінару Ольга Олександрівна Шейко, практичний психолог школи, яка провела з учасниками практичне заняття «Увага! Обдарована дитина». Це заняття було спрямоване на активізацію роботи учасників, опрацювання теоретичного блоку даної проблеми. З учасниками семінару було проведено такі вправи, як: «Торбинка асоціацій», «Скринька запитань», «Установіть відповідність», «Проблеми обдарованих дітей»,«Паркан ідей».
У рамках роботи форуму  заступник з навчальної роботи школи Оксана Миколаївна Степанова  презентувала систему роботи навчального закладу  з обдарованими та здібними учнями. У своїй презентації Оксана Миколаївна ознайомила присутніх із управлінськими, практичними, науковими досягненнями своєї школи,   розповіла,  як спрямувати роботу педагогічного колективу щодо організації найбільш раціонального,  якісного вирішення даної проблеми, як задіяти у цей процес усіх учасників навчально-виховного процесу.
Учасники семінару відвідали та обговорили заходи з розвитку творчих здібностей учнів, а саме: гру з елементами тренінгу для учнів 5-6 класів «Подорож країною Обдарованості», яку підготувала практичний психолог О.О.Шейко, та інтелектуальну гру для старшокласників «12 балів», яку   провели заступник з навчальної роботи О.М. Степанова та заступник з виховної роботи А.М. Саприга.
Методичний форум відбувся на високому рівні, завдяки професіоналізму адміністрації  та педагогічного колективу навчального закладу.