Зустріч з авторами підручників з математики та фізики

uchasniki_seminarurere11 квітня 2017 року на базі КДПУ імені Володимира Винниченка відбувся обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за викладання математики, фізики та астрономії  та вчителів даного фаху з проблеми «Діяльність методичної служби як умова професійного розвитку педагога. Спрямованість викладання предметів природничо-математичного циклу на розвиток обдарувань учнів: науково-методичне забезпечення». До участі в заході долучилися і фахівці нашого району.

Декан факультету відкриває семінар

   В роботі семінару взяли  участь автори підручників математики та фізики:

- Тарасенкова Ніна Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри математики та методики навчання математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;

- Засєкіна Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

   Учасники семінару ознайомилися з презентацію підручників, отримали вичерпні відповіді від авторів і представників видавництва на чисельні  запитання. 

Н. А.Тарасенкова  – автор підручників з алгебри та геометрії

На згадку про зустріч з авторами підручників

Президія заходу

Т.М.Засєкіна – автор підручника з фізики

Учасники семінару