Month: Листопад 2018

Виїзне засідання РМОвчителів галузі “Мистецтво”

22-11-2018-021 листопада  на базі філії “Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” відбулось виїзне засідання районного методичного об’єднання вчителів галузі “Мистецтво” з теми: ”Обереги поколінь”. Детальніше “Виїзне засідання РМОвчителів галузі “Мистецтво””

Гуманістичні ідеї В.О. Сухомлинського в освітній процес

Рисунок216 листопада на базі дошкільного закладу «Івушка» Дмитрівської ОТГ відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних закладів та навчально-виховних комплексів району з проблеми «Гуманістичні ідеї В.О Сухомлинського в освітній процес».

Детальніше “Гуманістичні ідеї В.О. Сухомлинського в освітній процес”

РМО вчителів хімії та біології

images (59)

“В ІНТЕРНЕТІ ВСЕ НА ВІДСТАНІ ВИТЯГНУТОЇ РУКИ.
ТРЕБА ТІЛЬКИ ЗНАТИ, ЯК ВИТЯГНУТИ РУКУ” 
Януш  Вишневський

15 листопада на базі районної бібліотеки відбулось ІІ засідання РМО вчителів хімії та біології з теми “Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках хімії та біології як засіб формування предметної компетентності учнів”.

Детальніше “РМО вчителів хімії та біології”

Засідання РМО вчителів початкової школи

“Навчити школяра критичному читання — це найважливіша складова

формування і розвитку компетентного учня”

602 листопада на базі районної бібліотеки було проведено засідання РМО вчителів початкової школи у форматі навчання – тренінгу з теми: “Методи та форми роботи, спрямовані на розвиток критичного мислення молодших школярів”.

Учасниками заходу стали 17 вчителів 2-х класів закладів ЗСО району.

Детальніше “Засідання РМО вчителів початкової школи”

Вчителі трудового навчання завітали до ЦДПУ ім.В.Винниченка

20181031_10431331 жовтня в рамках засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання було відвідано Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Вінниченка, кафедру теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Детальніше “Вчителі трудового навчання завітали до ЦДПУ ім.В.Винниченка”