Category: Новини

Засідання РМО вчителів початкової школи

“Навчити школяра критичному читання — це найважливіша складова

формування і розвитку компетентного учня”

602 листопада на базі районної бібліотеки було проведено засідання РМО вчителів початкової школи у форматі навчання – тренінгу з теми: “Методи та форми роботи, спрямовані на розвиток критичного мислення молодших школярів”.

Учасниками заходу стали 17 вчителів 2-х класів закладів ЗСО району.

Детальніше “Засідання РМО вчителів початкової школи”

Вчителі трудового навчання завітали до ЦДПУ ім.В.Винниченка

20181031_10431331 жовтня в рамках засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання було відвідано Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Вінниченка, кафедру теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Детальніше “Вчителі трудового навчання завітали до ЦДПУ ім.В.Винниченка”

Засідання творчої групи вчителів початкової школи

“Людина була і завжди залишиться сином природи, і те, що ріднить її з природою, повинно використовуватися для її залучення до багатства духовної культури. Світ, який оточує дитину, це перш за все світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою. Я вбачаю виховний сенс у тому, щоб дитина бачила, відчувала ,переживала, осягала розумом , як велику таємницю. залучення до життя в природі…”  (В.О.Сухомлинський)

Exif_JPEG_42030 жовтня на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА було проведено засідання творчої групи вчителів початкової школи, які працюють за темою: “Система екологічної освіти та екологічного виховання молодших школярів в сучасній школі”.

Детальніше “Засідання творчої групи вчителів початкової школи”

Підготовка до ЗНО-2019

Без названия (5)З метою підвищення доступності та якості освіти в Україні компанією «EDUGET» створено інноваційний проект з онлайн-підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Будь розумним/Be Smart». Детальніше “Підготовка до ЗНО-2019″

Проведення очних сесій для вчителів початкових класів

Exif_JPEG_420З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів відповідно до Концепції “Нова українська школа”, у період вересень-жовтень відбулись очні сесії з проблеми “Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи”. Детальніше “Проведення очних сесій для вчителів початкових класів”

Засідання РМО вчителів основ здоров’я

20180913_085925  13 вересня 2018 року на базі районної бібліотеки відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я та педагогів тренерів превентивних проектів «Захисти себе від ВІЛ» та «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)». Детальніше “Засідання РМО вчителів основ здоров’я”

Методичний марафон ” Учитель нової української школи: пошук, експеримент, творчість”

З02112017_3mодчий будує храми та палаци.
Композитор пише музичні твори,
художник –картини.
А вчитель створює урок- як твір
педагогічної майстерності.
В.О.Сухомлинський Детальніше “Методичний марафон ” Учитель нової української школи: пошук, експеримент, творчість””

Про участь в обласному фестивалі, присвяченому Дню міжкультурного діалогу

27.10.17_7m24 жовтня 2017 року на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбувся фестиваль “Єдина родина в центрі України” в якому взяли участь і вихованці гуртка “Європейський клуб Єдність” районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник С.Шуляшкіна – Кулікова),учні філії “Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів Юлія Соляр, Анастасія Чоботар,Сергій Береговий,Діана Качура. Детальніше “Про участь в обласному фестивалі, присвяченому Дню міжкультурного діалогу”

Настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук

2017-06-07-0Наприкінці травня 2017 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. Серед слухачів і наші юні дослідники -учні Трепівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ст, Топилянського НВК та Казарнянської загальноосвітньої школи І –ІІ ст. Детальніше “Настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук”