Category: Новини

Шлях дослідження – найцікавіший

images ман1Ці слова китайського філософа Конфуція стали лейтмотивом І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 

Детальніше “Шлях дослідження – найцікавіший”

Розвиток пізнавальної активності молодших школярів

IMG_4680Згідно плану  методичних заходів районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА на базі ОНЗ “Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів” відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів з теми: “Диференційоване та інтегроване навчання – необхідні умови розкриття творчої особистості”. Метою семінару стало підвищення фахової компетентності вчителів щодо впровадження диференціації та інтеграції навчальних предметів, використання яких сприятиме розвитку пізнавальної активності учнів, спроможності застосовувати набуті знання, уміння, навички в життєвих ситуаціях. Детальніше “Розвиток пізнавальної активності молодших школярів”

Удосконалюємо професійну компетентність

03-12-2018-0На базі філії «Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів» ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» відбулося засідання членів РМО вчителів зарубіжної літератури з теми «Формування професійної компетентності вчителів зарубіжної літератури», у ході якого було висвітлено деякі аспекти підвищення рівня професійної компетентності вчителя зарубіжної літератури. Детальніше “Удосконалюємо професійну компетентність”

Виїзне засідання РМОвчителів галузі “Мистецтво”

22-11-2018-021 листопада  на базі філії “Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” відбулось виїзне засідання районного методичного об’єднання вчителів галузі “Мистецтво” з теми: ”Обереги поколінь”. Детальніше “Виїзне засідання РМОвчителів галузі “Мистецтво””

Гуманістичні ідеї В.О. Сухомлинського в освітній процес

Рисунок216 листопада на базі дошкільного закладу «Івушка» Дмитрівської ОТГ відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних закладів та навчально-виховних комплексів району з проблеми «Гуманістичні ідеї В.О Сухомлинського в освітній процес».

Детальніше “Гуманістичні ідеї В.О. Сухомлинського в освітній процес”

РМО вчителів хімії та біології

images (59)

“В ІНТЕРНЕТІ ВСЕ НА ВІДСТАНІ ВИТЯГНУТОЇ РУКИ.
ТРЕБА ТІЛЬКИ ЗНАТИ, ЯК ВИТЯГНУТИ РУКУ” 
Януш  Вишневський

15 листопада на базі районної бібліотеки відбулось ІІ засідання РМО вчителів хімії та біології з теми “Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках хімії та біології як засіб формування предметної компетентності учнів”.

Детальніше “РМО вчителів хімії та біології”

Засідання РМО вчителів початкової школи

“Навчити школяра критичному читання — це найважливіша складова

формування і розвитку компетентного учня”

602 листопада на базі районної бібліотеки було проведено засідання РМО вчителів початкової школи у форматі навчання – тренінгу з теми: “Методи та форми роботи, спрямовані на розвиток критичного мислення молодших школярів”.

Учасниками заходу стали 17 вчителів 2-х класів закладів ЗСО району.

Детальніше “Засідання РМО вчителів початкової школи”

Вчителі трудового навчання завітали до ЦДПУ ім.В.Винниченка

20181031_10431331 жовтня в рамках засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання було відвідано Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Вінниченка, кафедру теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Детальніше “Вчителі трудового навчання завітали до ЦДПУ ім.В.Винниченка”

Засідання творчої групи вчителів початкової школи

“Людина була і завжди залишиться сином природи, і те, що ріднить її з природою, повинно використовуватися для її залучення до багатства духовної культури. Світ, який оточує дитину, це перш за все світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою. Я вбачаю виховний сенс у тому, щоб дитина бачила, відчувала ,переживала, осягала розумом , як велику таємницю. залучення до життя в природі…”  (В.О.Сухомлинський)

Exif_JPEG_42030 жовтня на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА було проведено засідання творчої групи вчителів початкової школи, які працюють за темою: “Система екологічної освіти та екологічного виховання молодших школярів в сучасній школі”.

Детальніше “Засідання творчої групи вчителів початкової школи”

Підготовка до ЗНО-2019

Без названия (5)З метою підвищення доступності та якості освіти в Україні компанією «EDUGET» створено інноваційний проект з онлайн-підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Будь розумним/Be Smart». Детальніше “Підготовка до ЗНО-2019″