Author: admin

Настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук

2017-06-07-0Наприкінці травня 2017 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. Серед слухачів і наші юні дослідники -учні Трепівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ст, Топилянського НВК та Казарнянської загальноосвітньої школи І –ІІ ст. Детальніше “Настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук”

Молодіжний ІТ-фестиваль Vesna-Soft

kvestУ приміщенні коворкінгу KOWO пройшов щорічний ІТ-фестиваль Vesna-Soft, присвячений світу ІТ та програмуванню. Учні Богданівських загальноосвітніх шкіл І –ІІІ ст.. №1 ім.І.Г.Ткаченка та №2 Запарій Олександр, Гонтар Олександр, Коломоєць Нікіта та керівник команди, вчитель інформатики, директор школи Тарасюк О.В, взяли участь у заході. Детальніше “Молодіжний ІТ-фестиваль Vesna-Soft”

ХХХІІІ районна спартакіада серед дошкільнят

img_201706011 червня 2017 року на святково прикрашеному кольоровими повітряними кульками, квітами майданчику дитячого садка «Веселка» с. Трепівка зібралися дошкільнята з дитячих садків та навчально-виховних комплексів району з вихователями, батьками і небайдужими гостями на традиційну ХХХІІІ районну спартакіаду серед дітей дошкільних навчальних закладів району, присвячену Міжнародному Дню захисту дітей.  Детальніше “ХХХІІІ районна спартакіада серед дошкільнят”

Сонце є в кожній людині. Тільки дай йому світити

DSCN5079ererreerСаме під таким гаслом 27 квітня на базі Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, опорної школи з питання організації роботи з обдарованими та здібними учнями, відбувся районний методичний форум. Детальніше “Сонце є в кожній людині. Тільки дай йому світити”

«Людина та Ліс»

2017-04-01З метою підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини 19 квітня 2017 року на базі Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Г. Ткаченка проведено конкурс шкільних літературних творів та творів образотворчого мистецтва на тему “Людина та Ліс”. Детальніше “«Людина та Ліс»”

28 квітня 2017 року «Всесвітній День охорони праці»

oh-zapЗа оцінками Міжнародної організації праці (МОП), щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Детальніше “28 квітня 2017 року «Всесвітній День охорони праці»”

Зустріч з авторами підручників з математики та фізики

uchasniki_seminarurere11 квітня 2017 року на базі КДПУ імені Володимира Винниченка відбувся обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за викладання математики, фізики та астрономії  та вчителів даного фаху з проблеми «Діяльність методичної служби як умова професійного розвитку педагога. Детальніше “Зустріч з авторами підручників з математики та фізики”

Атестація педагогічних працівників

sdc190436 квітня 2017 року відділом освіти , молоді та спорту райдержадміністрації було організовано та проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня. На засідання була запрошена заступник голови районної державної адміністрації Грінчак О.А. Детальніше “Атестація педагогічних працівників”